Pracuj z nami

W związku otwarciem kolejnego salonu w poszukujemy osób na stanowisko Doradcy/ Konsultanta sprzedaży produktów.

Miejsce pracy: Galeria Handlowa

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów jubilerskich wykonanych ze złota,

  • sprzedaż biżuterii srebrnej oraz takich marek jak: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess,

  • dbanie o estetykę i wygląd salonu zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,

  • obsługa kasy fiskalnej, aktywna obsługa procesu reklamacji,

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub bardzo dobre predyspozycje do pracy z Klientem,

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • wysoka kultura osobista,

  • pełna dyspozycyjność (zakończona edukacja),

  • praca w soboty oraz niedziele handlowe,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego,

  • znajomość branży jubilerskiej będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • wysoka podstawa plus motywacyjny system prowizyjny,

  • ciekawą pracę w młodym zespole,

  • współpracę z profesjonalistami z branży,

  • rabaty na zakupy pracownicze,

  • możliwość rozwoju zawodowego- awanse wewnętrzne oraz szkolenia branżowe

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą informacyjną na adres marcin.pabisiak@zeccoro.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium