Symbol przyjaźni w biżuterii – co podarować przyjaciółce?

Symbol przyjaźni w biżuterii – co podarować przyjaciółce?

Przyjaźń to wielka rzecz i wymaga uhonorowania od czasu do czasu, w postaci drobnego gestu lub podarunku. Co wybrać na prezent dla przyjaciółki? Jakie są symbole przyjaźni?

 

Co kupić przyjaciółce na znak łączącej Was przyjaźni?

Biżuteria dla przyjaciółki to jeden z tych pomysłów, które raczej nie bywają chybione. Każda kobieta lubi błyskotki i mało która nie ucieszyłaby się z nowego, symbolicznego drobiazgu. To prezent tym bardziej warty zainteresowania, że to właśnie z przyjaciółkami najczęściej rozmawia się o swoich gustach i potrzebach. Kto więc miałby lepiej wiedzieć, co podarować przyjaciółce na prezent? Znając swoje indywidualne preferencje najłatwiej wybrać jakiś drobiazg dla najlepszej koleżanki z okazji urodzin, imienin, czy po prostu rocznicy Waszej przyjaźni. Bransoletka, naszyjnik, pierścionek lub kolczyki – wszystko może stać się prezentem, gdy przybierze odpowiednią formę!

naszyjnik z serduszkiem

Pasująca biżuteria? Bransoletki dla przyjaciółek

Bardzo modne są obecnie „pasujące tatuaże”, które partnerzy robią sobie na znak łączącego ich uczucia. W przypadku przyjaźni można postawić na coś nieco mniej trwałego, ale niewątpliwie równie mocno symbolicznego. Bransoletki dla przyjaciółek to dwa identyczne modele, które podczas waszych spotkań będą zdecydowanie rzucały się w oczy i podkreślały łączącą więź, zaś gdy będziecie osobno – będą przypominały o tym, że zawsze macie się do kogo zwrócić! Można też skusić się na pasujące pierścionki, naszyjniki lub kolczyki. Ciekawym, a do tego oryginalnym sposobem na dyskretne, ale dość mocne podkreślenie przyjaźni, mogą być kolczyki w kształcie nieskończoności – po jednym dla każdej kobiety z pary przyjaciółek!

 

trendy 2022 bransoletka

 

Symbol przyjaźni biżuteria – co wybrać?

Pojedyncze lub podwójne serca, turkawki, czterolistne koniczynki, symbole nieskończoności – symboli przyjaźni jest naprawdę wiele! Przyjaciółki same najlepiej wiedzą, który z nich najlepiej odzwierciedla to, co jest między nimi. W przypadku biżuterii symbolizującej przyjaźń warto postawić na złoto – również jako element ozdobny na czerwonym sznurku, który bardzo odważnie odznacza się przy stylizacjach, a przy tym jest bardzo uniwersalny. Złoto, jako kruszec trwały i cenny, najlepiej nadaje się jako tło dla symboliki Waszej przyjaźni.

 zawieszka serduszko

Bransoletka przyjaźni z grawerem czy literki?

Chcesz, aby Wasze bransoletki lub naszyjniki nie były sztampowe? Można postawić na elementy ozdobne z pierwszą literką imienia każdej z Was, abyście zawsze miały przy sobie coś, co będzie Wam o sobie przypominać. Równie oryginalnym pomysłem są bransoletki z grawerem – delikatną blaszką ze złota z wygrawerowaną ważną sentencją, datą, imieniem lub symbolem, który jest wyjątkowy, i który kojarzy Wam się ze sobą wzajemnie. To prezent wręczany z serca – wymagający odrobiny zaangażowania i kreatywności, która z pewnością zostanie doceniona przez obdarowaną nim przyjaciółkę. Przy okazji, dyskretny grawer na minimalistycznej ozdobie pasuje bez względu na okazję do każdej stylizacji!

 

 

bransoletka z grawerem

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium