Złote krzyżyki

Wyjątkowe złote zawieszki krzyżyki

Zawieszki w formie złotego krzyżyka nie należą do zwyczajnej ozdobnej biżuterii. Ze względu na swoje znaczenie oraz głęboką symbolikę mają ogromną wartość dla noszących je osób i są dla nich bardzo cenne. To przywiązanie ma charakter przede wszystkim duchowy, gdyż zawieszki krzyżyki są pewnego rodzaju deklaracją wiary i często towarzyszą swoim właścicielom przez całe życie. Dla osób wierzących możliwość noszenia krzyżyka w każdej sytuacji jest niezwykle ważna i często pomaga w przezwyciężaniu trudnych codziennych sytuacji. Dlatego tego typu biżuteria była znana już od wieków i jej popularność nadal trwa. Ponadczasowe przesłanie i wartości towarzyszące symbolowi krzyża w kulturze chrześcijańskiej, są nieustająco aktualne, stanowiąc życiowy drogowskaz dla wielu osób. Z tego względu delikatna zawieszka w kształcie krzyżyka jest dla nich czymś znacznie ważniejszym niż zwykła biżuteria.

 

 

 

Czytaj więcej

Złoty krzyżyk – pamiątka na całe życie

Wykonany ze złota krzyżyk to najlepsza pamiątka, jaką można podarować bliskiej osobie w związku z wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu. Najczęściej są to okazje związane z tak ważnymi uroczystościami religijnymi jak sakrament chrztu, pierwszej komunii czy bierzmowania, jednak tego symbolu można użyć również dla uczczenia innych ważnych okoliczności.

Jeśli chodzi o wybór konkretnego wzoru, warto pamiętać, że złoty krzyżyk zawieszka, to uniwersalna biżuteria i pasuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym, niezależnie od płci. Fakt ten nie oznacza jednak, że nie mamy wyboru – wręcz przeciwnie! Oferta tego typu zawieszek jest niezwykle bogata i różnorodna. Są wśród nich zarówno delikatniejsze, jak i masywniejsze wzory, a także mniej lub bardziej ozdobne. To sprawia, że ten osobisty element biżuterii bez trudu można dopasować do danej osoby oraz preferowanego przez nią stylu.

Krzyżyki złote w naszej ofercie

Złote krzyżyki to wyjątkowa pozycja w asortymencie naszego sklepu. Wiedząc, jak ważne są dla kupujących, staramy się, aby charakteryzowały się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania. Krzyżyki są wytworem włoskiej fabryki działającej na rynku jubilerskim od wielu lat. Urzekają pięknym, subtelnym wyglądem, efektownym blaskiem złota i zróżnicowanymi zdobieniami. Niektóre mają fasetowane boki, czyli ukośnie ścięte krawędzie, inne są zupełnie proste. Większość modeli to same krzyżyki, ale mamy także egzemplarze z wizerunkiem Jezusa. Tego typu zdobienie jest niekiedy wykonane z białego złota. Krzyżyki różnią się pomiędzy sobą również wielkością, dzięki czemu można wybrać odpowiedni rozmiar dla dziecka lub osoby dorosłej.

Każdy krzyżyk złoty z naszej kolekcji charakteryzuje się nie tylko elegancką formą, ale również wysoką trwałością i wytrzymałością. Ich niewątpliwą zaletą jest też atrakcyjna cena oraz gustowne pudełko, które będzie doskonałym opakowaniem prezentu. Krzyżyki na pewno będą wspaniałą pamiątką przypominającą o wyjątkowo ważnych wydarzeniach, a także symbolicznym wsparciem w trudnych chwilach.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium