Wykorzystanie tytanu w biżuterii

Wykorzystanie tytanu w biżuterii

Wyroby w naszym salonie są wykonywane z najwyższej jakości tytanu. Ten niezwykle trwały materiał znalazł zastosowanie w biżuterii. Jest niezwykle lekki, przy czym polerowany na wysoki błysk nie odbiega wyglądem, chociażby od Platyny, którą każdy z nas zna. Idealny dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ nie ulega korozji. Odporny na działanie promieni słonecznych, słonej wody, chloru oraz innych substancji chemicznych będzie wspaniałą alternatywą na długie lata użytkowania. Warto zauważyć, że to właśnie tytan jest kruszcem, który nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Tytanową biżuterię można więc bez obaw nosić, jeśli jest się uczulonym na metale szlachetne takie jak złoto czy srebro.

Połączenie tytanu i złota

Długoletnie doświadczenie z tym metalem pozwoliło na różne modyfikacje i warianty wyrobów. Mimo iż tytan jest bardzo ciężkim metalem w obróbce, znaleziono sposoby aby go okiełznać.

W naszym salonie jubilerskim proponujemy Państwu biżuterię nie tylko tytanową. Mamy szeroki wybór w połączeniu z innymi metalami szlachetnymi bądź kamieniami.

Przykłady konfiguracji

Tytan w połączeniu z różowym złotem

Tytan + różowe złoto 

Tytan + srebro 

Tytan + złoto

 

Duże formy biżuteryjne z tytanu

Lekkość oraz wytrzymałość tytanu sprawiała, że można z niego wykonywać duże formy biżuteryjne bez obawy o to, że ulegnie ona uszkodzenia. W naszej ofercie posiadamy również wyroby z tytanu poddawanego obróbce anodowania. Ta technika pozwala na uzyskanie różnych barw na tytanie w zależności od potrzeb. Tytan to naprawdę dobry wybór, jeśli szukają Państwo czegoś trwałego i wyjątkowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium