Złote kolczyki okrągłe - gładka powierzchnia z cyrkonią złoto 585 Basic
Opis
Złote Kolczyki Okrągłe – Gładka Powierzchnia z Cyrkonią Złoto 585 BASIC
Złote kolczyki 585 z kolekcji BASIC w formie wypukłych okrągłych sztyftów to propozycja dla kobiet, które cenią minimalizm z nutą blasku. Subtelnie osadzona cyrkonia przyciąga wzrok i rozświetla całość, a gładka powierzchnia z wysokim połyskiem dodaje elegancji. Kolczyki są niewielkie, wygodne w noszeniu i idealne do każdej stylizacji – zarówno codziennej, jak i bardziej formalnej.
Złoto próby 585 szlachetna jakość i odporność na uszkodzenia
Cyrkonia w centralnym punkcie nadaje świetlistego akcentu
Okrągła forma i gładkie wykończenie to uniwersalna elegancja
Zapięcie typu sztyft zapewnia komfort i bezpieczeństwo noszenia
Idealne do noszenia solo lub w zestawieniu z innymi kolczykami
Dane techniczne
| Asortyment | Kolczyk |
| Kruszec | AU585 |
| Materiał | Żółte złoto |
| Waga | 0,6 - 0,8 g |
| Długość | 5 mm |
| Szerokość | 5 mm |
| Typ zapięcia | Sztyft |
| Motyw | Geometryczny |
| Kamień | Cyrkonia |
| Dla kogo | Dla niej |
| Okazja | Na co dzień |
| Wykończenie | Gładkie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.